W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz prestiżowych zegarków męskich między innymi takich firm: Patek Philippe, Rolex, Zenith, A. Langhe& Sohne, Piaget, i wiele innych. Marki Rolex chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, od 1905 roku swoimi ekskluzywnymi zegarkami podbił cały świat. Na chwilę obecną, jest to jeden z największych, światowych producentów zegarków wysokiej klasy.

Marka Patek Philippe została założona w Genewie przez Polaków: Antoniego Norberta Patek oraz Franciszka Czapka. Z biegiem czasu dołączył do Nich Adrien Phillipe, dzięki któremu powstał zegarek, który można było nakręcać bez konieczności używania kluczyka. Zegarki, które wyszły spod ręki marki Patek, to najbardziej pożądane przedmioty kolekcjonerów, ponieważ łączą nowoczesną sztukę z funkcjonalizmem.

Marke Zenith założył Georges Favre-Jacot, w 1865 roku mając zaledwie 22 lata. Mimo młodego wieku opracował własną manufakturę i zebrał w jednym miejscu mistrzów zegarmistrzostwa, którzy po dziś dzień, opracowują własnymi rękoma szwajcarskie zegarki, które są zaliczane do najbardziej prestiżowych na całym świecie. Niektóre zegarki powstają tam całkowicie ręcznie, a czas ich pełnego złożenia zajmuje prawie rok jak np. prestiżowy zegarek Christophe Colomb. Nic więc dziwnego, że zegarki Marki Zenith są nie lada gratką dla miłośników luksusowych zegarków.

Zegarki męskie powyższych marek, to nie wszystko, co mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie. Polecamy kontakt osobisty, ponieważ w taki sposób będziemy mogli Państwu doradzić w wyborze, oraz sprowadzić zegarek idealny dla Państwa.