O Nas

 

W naszym sklepie luxus-watch.com znajdą Państwo szeroką ofertę najbardziej cenionych, światowych marek zegarków, zarówno damskich, jak i męskich w konkurencyjnej cenie. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu zegarków z najwyższej półki. Nasza firma koncentruje się przede wszystkim na potrzebach klienta, dlatego z niezmierną przyjemnością dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Zakupy w naszym sklepie można dokonać zarówno online, poprzez stronę luxus-watch.com, za pośrednictwem portalu ALLEGRO.PL, portalu CHRONO.COM,  a także w sklepie stacjonarnym, który zlokalizowany jest przy jednej z najsłynniejszych Sopockich ulic, w Krzywym Domku, na parterze. Polecamy, jeśli to możliwe dokonywanie zakupów osobiście, w Sopocie, dzięki temu będą mogli Państwo dotknąć, sprawdzić na własnej skórze swój potencjalny zakup, oraz zaoszczędzić sobie dozę niepokoju o przesyłkę z produktem wartym tysiące złotych.

Wszystko, co sprzedajemy w naszym sklepie luxus-watch.com jest w 100% autentyczne, w stosownych przypadkach będą zawierać oryginalne opakowanie z numerami seryjnymi i / lub certyfikatami autentyczności. Gwarantujemy również, że wszystkie zegarki i akcesoria, które sprzedajemy, są używane (o ile nie zaznaczono inaczej). Wprowadzamy środki, mające na celu potwierdzenie legalności każdego przedmiotu.

Założyciel sklepu luxus-watch.com to zapalony kolekcjoner luksusowych zegarków, który swoją pracę traktuje jako hobby. Od zbierania i sprzedaży najpiękniejszych i rzadkich czasomierzy na świecie, stworzył miejsce, w którym pomaga innym w sprowadzeniu najbardziej pożądanych przez klientów zegarków. Chętnie służy pomocą i wiedzą, jaką nabył ze swojej pasji do zegarków. Dlatego mogą być Państwo pewni, że sprostamy wymaganiom zarówno tym, którzy szukają oryginalnego, pięknego zegarka dla siebie, na prezent, oraz tym, dla których zegarki są stylem życia.

KONTAKT:

KRZYWY DOMEK W SOPOCIE

ul. MONTE CASSINO 53

BOX 004

tel: 507-555-607

tel: 888-566-393

tel: (58) 340-00-60

e-mail: info@luxus-watch.com

Galeria